Zara Pantolon Modelleri

Zara Pantolon Modelleri

Zara Pantolon Modelleri

 

Bu sezon Zara pantolon modellerinde harem pantolon modelleri, skinny pantolon ve havuç modeller yoğun bir şekilde kullanılmış. Özellikle de renki ve desenli modellerinde bu koleksiyonda aşırı bir şekilde yer aldığı görülmekte. Sizler için seçtiğimiz özellikle de yazlık pantolon modellerini Zara pantolon modelleri koleksiyonundan da bulabilirsiniz.

 

Bu sezonda pantolon modasında son senelerde sıklıkla görülmekte olan renkli pantolon modelleri özellikle de pastel ile neon tonları sezonun trend renklerinin yoğun bir şekilde kullanıldığı modellerle karşımıza çıkıyor. Desenli pantolonlarında popülerliğini devam ettirdiği bu sezon özellikle de yaz aylarında olmak üzere bütün mevsimlerde renkli pantolonlar tercih edilmekte artık. Zara pantolon modelleri arasında özelliklede yüksek bel pantolonlar çok fazla tercih ediliyor. Klasik kesim modellerin yanında spor modellerde çok fazla dikkat çeken tasarımların arasında yer alıyor.

 

Zara pantolonları kombinlerken yaz ayları içerisinde t-shirt, salaş bluzlar ya da gömlekleri kullanabilirsiniz. Fakat mevsimlik bir şekilde blazer ceketler ve de tüvit ceket modelleri ile kombinlenebilen modeller son derece tarz olan bir görünüm yakalamanıza da büyük bir oranda yardımcı olmaktadır. Sezondaki Zara modeli pantolonları içerisinde öne çıkmakta olan detaylardan en önemlilerinden biri de pantolonların basen bölümü bol paçalara doğru daralmakta olan ve kısa paçalı olan modellerden oluşmasıdır elbette. Bu senenin şık pantolon modelleri içerisinde harem veya havuç pantolon denilmekte olan modeller de ön plana çıkmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ