Yırtık Pantolon Modası

Yırtık Pantolon Modası

Yırtık Pantolon Modası

Yırtık kot jeanler, her yerde ve bütün vitrinlerde görmeye alıştığımız popüler olan parçalar. Her döneme ve modaya uyumlu olup, her sezonda giyilmeyi başardılar. Güzel modellerinin yanında şık ve göz alıcı hem sportif bir hava veren kot modellerinin de bulunması kendilerini çoğu bayanın dolabının vazgeçilmezi parçası yaptı.
Yırtık kot pantolonlar kendi içerlerinde ikiye ayrılır. Bu kot modellerinden ilki fazla geniş yırtıklara sahip kot pantolonlardır. Vucudunuz bu kot pantolonlarda çok fazla görünür. Bu kot pantolonların çok hoş bir seçenek olmadığını, özellikle çalışma saatleri sırasında veya sevgilinizle ilk buluşma gibi zamanlarda fazla tercih edilmemesine dikkat edilmeli.
Eğer bu çok büyük yırtıklara sahip olan kotlardan giymek isterseniz size tavsiyemiz diğer parçaları çok dikkat çekici seçmemektir. Çünkü bu tür kot pantolonlar gereğinden fazla dikkat çekici ve göz alıcı olur.
Bu kategori içinde ikinci yırtık kot pantolonlar ise çok daha az yırtığa sahip olan pantolonlardır. Bu pantolonlarda yırtıkların bazıları teninizi gösterip teninizi belli ederken bazıları da göstermeyip belli etmez. Teninizi gösterenler de bir çizgi halinde gösterir. Çoğu kişi tarafından kullanılan bu kot pantolon modeli birçok ortamda da tercih edilmeye ve giyilmeye müsaittir.
Yırtık kot pantolonlar özellikle günlük kombinler ve rahat kombinler için çok iyi bir fikir. Spor ayakkabıyla bu kot pantolonlarınızı kombinleyerek günlük kullanım için giyilesi ve şık kombinler oluşturabilirsiniz.
Yırtık kot pantolon ile göz alıcı bir kombin oluşturmak isterseniz eğer yırtık kotunuzun altına bir çift steletto çekmeniz mümkündür. Gerek bol kot pantolonlarda gerekse skinny pantolonlarda stiletto tarzı yırtık kotlara çok yakışıyor.

Yırtık Pantolon Modası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ