Yeşil Gözler İçin Makyaj

Yeşil Gözler İçin Makyaj

Yeşil Gözler İçin Makyaj

Makyaj yapma şekli göz rengine göre de değişmektedir. Her göz rengine ayrı olarak yakışabilecek göz makyajı modelleri mevcuttur.  Yeşil gözler için makyaj konumuzda yeşil göz rengine sahip olan kişilerin yapmış olduğu doğruları yanlışlara bakalım.

Yeşil gözler için makyaj en çok yeşil gözlü siyah saçlı ya da yeşil gözlü ama esmer tene sahip insanlara yakışan ve bu kişilerin daha çok uygulayabildikleri makyajdır.

Yeşil gözlü için makyaj nasıl yapılmalı;

  • Bu tabi ki sadece gözle bitmiyor saç renginizle ya da giydiğiniz kıyafete göre değişim göstermektedir.
  • Göz renginiz yeşil saç renginiz siyah ise; gözlerinizi ön plana çıkaracak olan kahverengi ve kırmızının tonlarını denemelisiniz. Dudaklarınıza da istediğiniz koyulukta kırmızı ruj tercih edebilirsiniz.
  • Yeşil gözlü sarı saçlı iseniz; sizde altın sarıları, açık ve kapalı kahverengi tonlarını gözünüze uygulayabilirsiniz. Dudaklarınız için de kıpkırmızı renkleri tercih ediniz.
  • Yeşil gözlü ten renginiz se beyaz ise; saç renginiz de siyah ise siyah ve gri tonlarında ki far kalem uygulaması yapabilirsiniz. Dudaklarınız için vişne kırmızısı tonlarını kullanabilirsiniz.
  • Yeşil gözlü esmer tenli iseniz; saç renginiz de siyah ise sizde kahverengi ve gri tonlarını seçebilirsiniz.
  • Sizde kendinize uygun olan renkleri ve tonları seçerek size en uygun makyajı kendiniz de seçebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz konu makyaj yapmadan cildinizi mutlaka temiz olmasıdır.

Yeşil Gözler İçin Makyaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ