Yeşil Bluz Modelleri

Yeşil Bluz Modelleri

Yeşil Bluz Modelleri

Kadınların severek kullandıkları ve dolaplarında e fazla yer ayırdıkları kıyafetlerin başında bluzlar gelmektedir. Her kadının bluz kullanımını sevmesi nedeni ile herkesin beğenisine uyacak farklı bluz tasarımları yer almaktadır. Bu bluz tasarımları arasında her yaşa ve her tarza uyum sağlayacak birbirinden farklı renk ve modellerde bluz modelleri yer almaktadır.

Son zamanlarda oldukça moda olan renklerin arasında yeşil renk yer almaktadır. Kadınların kullandıkları bluzlar arasında yeşil bluz modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Bu bluz modellerinde yeşilin her tonunu bulabilirsiniz.

Yaz aylarında kullanılan yeşil bluz modelleri daha çok su yeşili ve fıstık yeşili olurken kış aylarında ise daha koyu yeşil bluz modelleri kullanılmaktadır. Son zamanlarda oldukça moda olan ve 2018 yaz sezonun da en çok kullanılan yeşil bluz modelleri arasında yağ yeşili de yer almaktadır. Bu sene karşılaşacağınız her kadının kıyafetleri arasında bu yağ yeşili rengini bulabileceksiniz. Yeşil bluz modellerinde tasarım olarak da farklı seçenekler yer almaktadır. Hem gündelik olarak hem de klasik olarak kullanabileceğiniz bir çok farklı yeşil bluz modeli sizlere sunulmaktadır. Bu modellerin arasında paletli olan bluzlardan sade ve şifon olan bluzlara kadar farklı alternatifler yer almaktadır. kayık yaka bluz modelleri arasında da bulabileceğiniz bu yeşil renkleri her renkteki pantolon veya eteklerinizle kombin yapabilirsiniz ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Yeşil Bluz Modelleri resim galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ