Yeni Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yeni Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yeni Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadınların topuklu ayakkabılara merakı son yıllarda değil de, yaklaşık olarak 1533 yılı ve öncesine dayanmaktadır. Rivayete göre Floransa’nın ünlü ailelerinin gösterişli güzel bir kızı varmış ve bu kız boyunu uzun göstermenin yollarını düşünmüş. Ve yine rivayete göre bu kızın yardımına Leonardo Da Vinci koşar ve ona topuklu ayakkabı çözümünü getirir. Böylelikle ilk topuklu hayatımıza bu şekilde girmiştir. O gündür bu gündür de gittikçe zaman ilerledikçe topuklu ayakkabıların üzerinde sürekli oynamalar yapılarak bugüne kadar yeni topuklu ayakkabı modelleri üretmişlerdir.

Kadınların Vazgeçilmezi Topuklular

Kadınlar o günden bu güne ayaklarından bir an olsun çıkarmamışlar ve her bir ayakkabının üzerine bir yenisini daha ekleyerek koleksiyonunu daha da zenginleştirmişlerdir. Üreticiler kadınların ayakkabıya özellikle de topuklu ayakkabıya olan ilgisini bildikleri için sürekli bir çalıma halindedirler. Ve en güzel en yeni en farklı tasarımları yaratmak için adeta birbirleri ile yarışıyorlar. Bu yılın trendlerine bakarsak stilettolar yine vitrinlerde yerlerini almaya başladı ve her kadının mutlaka en az bir çift stilettosu vardır. Bu yaza daha renkli daha yüksek topuklu ayakkabılar ve dile getirdiğimiz gibi stilettolar müşterileri ile buluşmaya hazır. Zaman ilerledikçe daha da yeni topuklu ayakkabı modelleri çıkacaktır.

Bir Başkadır Yüksek Topuk

Topuklu ayakkabılarda sınırlar o kadar zorlandı ki at ayağına benzeyen ayakkabıları bile bulmak mümkün.  Ama her kadına topuklu ayakkabı çok yakışıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ