Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Kış aylarının sonuna gelinmesiyle birlikte yazlık kıyafetler vitrinlerde ve mağazalarda yerlerini aldı. Siz de henüz ne alacağınıza karar veremeyenlerden, yeni sezonda nelerin moda olduğunu bilemeyenlerdenseniz bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Her sezon dolaplarınızı süsleyen sade gömleklere artık veda etme vakti gelmedi mi sizce? Elbette ki yeni sezon gömlek modellerini incelediğinizde sizler de en az bir tane temin etmek isteyeceksiniz.

Erkekler gömleklerinde fazla bir değişiklik olmamasıyla birlikte özellikle ata yaka gömlekler şıklığına önem veren beyler için hazırlanmış. Bunların yanında geçen sezon olduğu gibi kot gömlek modelleri de sezonun öne çıkan parçaları arasında yerlerini alıyor. Beyler için bir diğer farklılık ise şüphesiz ki gömlekler de ki renk çeşitliliği. Yaz ayları için tercih edilen açık renk yeni sezon gömlek modelleri sıradanlıktan uzaklaştırılarak farklı renk tonlarıyla dolaplarınıza da yazı getirmeyi amaçlıyor.

Kadınlar için her zaman olduğu gibi bu sene de farklılıklar söz konusu.Yeni sezon gömlek modelleri arasında en dikkat çekici olanlar baskılı gömlekler olarak yerlerini alıyor. Özellikle çiçek baskıları bu sezon gömleklere de farklı bir hava katıyor. Ve bu model gömlekler her yaştan kadına hitap edecek şekilde hazırlanmış. Bunların yanı sıra kot gömlekler, kareli gömlekler geçen sezon olduğu gibi bu sezon da moda. Bu gömlekler gerek bağlanış şekillerinin değiştirilmesiyle gerekse içlerine giyilecek tişörtlerin zenginleştirilmesiyle çok farklı tarzlara ulaşmaya olanak sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ