Yeni Sezon 2018 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon 2018 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

2018 PİERRE CARDİN GELİNLİK MODELLERİ

2018 yılında da Pierre cardin gelinlik modelleri ile yine göz dolduracak

2018 Gelinlik tasarımında kendinden sıkça söz ettiren pierre cardin markası,2018 pierre cardin gelinlik modelleri ile yine zirveye oturacağa benziyor. Genç kızların en büyük hayali olan gelinlikleri bu marka gözünden incelemenizde fayda var. Gelinliklerin kumaşı, dokusu üzerine kullanılan detaylar ile birlikte muhteşem güzellikte ürünleri ortaya çıkarıyor bu sevilen marka. Her zevkten geline hitap edecek ve çok dikkat çekici modeller mevcut.

Şıklık ve zarafet 2018’da da sizlerle

2018 yılında şıklık ve zarafeti bir arada birleştirip eşsiz modeller çıkaran bu marka 2018 Pierre Cardin gelinlik modelleri ile de siz gelin hanımların gözdesi olacak gelinlikle tasarlıyor. Gelinliklerinde dantel esintisini oldukça fazla görmeniz mümkün. Dantel gelinliklerde her zaman şıklığın simgesi olduğu gibi bu yılda 2018 gelinlerinin gözdesi olacağa benziyor. Danteller kollarda, etek uçlarında ve sırt kısmında oldukça çok kullanılmış olarak karşımıza çıkacak.

Vazgeçilmezlerden biride kabarık prenses modeller

Bu yıl olduğu gibi 2018 Pierre Cardin gelinlik modelleri arasında kabarık, tüllü ve üstü pırıltılı prenses gelinlik modelleri de mevcut. Düğünlerinde bir kuğu gibi süzülmek isteyen gelin adayları için bu modeller 2018’da da yine tercih edilen gelinlikler arasında yerini alacak.

Bu zarif gelinlik modellerinden birkaçını sizlerle paylaştık. Anlaşıldığı üzere bu yılda Fransız dantelleri ile tasarlanmış gelinlikler çok tercih edileceğe benziyor. Sizde 2018 gelini olacaksanız eğer, bu markanın kreasyonuna göz gezdirmeden gelinlik tercihinde bulunmayın. Bu zarif modellerin üzerine uygun, zarif bir gelin saçı modeli ile mükemmel bir gelin olabilirsiniz. Ayrıca herkesin fiziğine uyarlanmış ve sorunlu bölümleri gizleyen şekilde hazırlanmış olmaları, markayı öne çıkarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ