Yelek Modelleri

Yelek Modelleri

Yelek Modelleri

Kış mevsiminin ağır geçmesi ile birlikte dolaplara özenli bir şekilde konulan yelek modelleri, artık dolaplardaki uzun bir dinlenişten sonra yerlerini almaya başladılar. Soğuk kış günlerinde sırtımızı sıcacık saran, birçok rengi bulunan yelekler kışın üzerimizde olmazsa olmazlar arasına girmeye hak kazandı. Aynı zamanda kızlarının çeyizleri için didinip dökünen anneler, nerde yeni bir yelek modeli görse hemen eline bir çift şiş ve ipliğini alıp kızlarına çeyizlik yapmanın derdinde. Yelek denilince akla her ne kadar kış mevsimi gelse de artık yazın da olmazsa olmazlar arasındadırlar. Bin bir model yelekler genç yaşlı dinlemiyor, yaz kış dinlemiyor herkesin sırtında yer edinmesini biliyor.

Her Yer Rengârenk

Birbirinde güzel yelek modelleri beğenisi kolay fakat büyük emek istiyor. Ayrıca sadece şiş ile değil tığ ile de örülen yeleklerin ayrı bir havası var. Yazın genç kızlarımız üzerinden çıkarmıyor, renkleri beğenip annelerinin yakalarına yapışıyorlar.  Fakat burada en çok üşüyen kişiler bebeklerimiz ve çocuklarımız. Çeyizlik örgüleri bir kenara bırakalım da onların sıcaklığını düşünelim. Üzerinde bir bir desenin yer aldığı yelek örnekleri artık her bebeğin üzerindedir..

Seçenekler Burada

Sizde gideceğiniz bir bebek ya da ev ziyaretinde ne alacağınıza karar veremiyorsanız, sizi değerli kılan kendi el emeğinizi hediye etmeyi denemelisiniz. Bu en anlamlı hediye olacaktır. Ayrıca bebeğin çok işine gelecektir. Onu soğuk kış gününde en güzel ısıtacak olan şey odur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ