Yazlık Spor Ayakkabı Modelleri

Yazlık Spor Ayakkabı Modelleri

Yazlık Spor Ayakkabı Modelleri

Erkeklerin yaz ayları yaklaşırken akıllarındaki en büyük soru işaretlerinden birisi ayakkabı modelleri ile ilgili. Kış aylarının ülkemizde oldukça sert geçmesinin ardından bottan biran önce kurtulmak isteyen erkekler yeni sezona şimdilik geçen sezon giydikleri ayakkabılar ile girdi. Bu ayakkabılardan biran önce kurtulmanın hesaplarını yapan erkeklerde yeni sezon ayakkabıları hakkındaki beklentiler boş çıkmadı. Birçok markanın yeni sezonda piyasaya sürdüğü yazlık spor ayakkabı modelleri erkeklerin beğenisini topluyor.

Adidas Ve Nike Önde

                Ülkemizde erkek spor ayakkabısı denildiği zaman akla gelen ilk iki marka olan Adidas ve Nike bu sezona da kafa kafaya girdi. Hem herkes tarafından yıllardır beğenilen klasikleşmiş modellerini hem de yeni modellerini piyasaya süren bu iki marka fiyat olarak da benzer aralıklara sahip. Yaklaşık olarak 100 TL civarında başlayan ve 200-250 TL civarında son bulan fiyat aralığı ile bu iki marka yeni sezona damga vuracak gibi gözüküyor.

Yeni Sezonda Renkler Ön Planda

                Erkekler için üretilen yeni sezon yazlık spor ayakkabı modellerinde renkler ön planda. Özellikle bordo ve lacivert renklerinin hâkim olduğu yeni sezon ayakkabı modellerinde desenler geri planda bırakılmış. Rahatlığın ve şıklığın en önemli göstergelerinden olan Sneaker modellerinde sunulan çeşitlilik erkeklerin yeni sezonda ayakkabı seçimini bir hayli zorlaştıracak gibi görünüyor. Yeni sezon ayakkabı modellerinin raflarda yer bulduğu şu günlerde ayakkabılığınızı yenileyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ