Yarasa Kollu Hırka Modelleri

Yarasa Kollu Hırka Modelleri

Yarasa Kollu Hırka Modelleri

Her zaman modaya ayak uyduran ve tercih edilmediği bir zaman olmayan örgüden bahsediyoruz. Fabrikalar trend neyse ona uygun kıyafetler üretmekte zorlanmazlar ama örgü de bunu başarmak gerçekten takdir edilecek bir durumdur. Yarasa kollu hırka modelleride bir kaç yıldır oldukça rağbet gören bir model oldu. Klasik hırka modellerinin sıkmaya başladığı düşünülse de mecburen montlarımızla beraber onları kullanıyorduk. Ta ki bu yarasa kollar 80’lerden çıkıp gelerek tekrar moda olana kadar. Biz de rahat bir nefes aldık ve bu akıma ayak uydurmayı çok sevdik.

Trendleri Hep Sevmişizdir

                Biz kadınlar modayı takip etmeyi kendimize iş biliriz. Oldukça ilgiliyizdir bu konuda. Gündem de ne varsa bizim üzerimizde olsun isteriz. İşte son zamanlarında en çok beğenilen modeli yarasa kollu hırka modelleri olduğunu söylerken yanlış yazdığımı düşünmüyorum. Bu modelin yapısından biraz bahsetmek gerekirse; aslında tam da yarasa kolları kıvamında yani kol ile bedenimiz arası açık olmayacak şekilde üretilen bu model gerçekten yarasayı andırır bizlere. Belki de bizi heyecanlandıran o gece kuşlarına benzemektir.

Enlerden Asla Vazgeçilmez

                Tamda bahara doğru adım atmaya başladığımız günlerde yani bunaltıcı montları, kabanları üzerlerimizden çıkartmaya başladığımızda bu hırkalar hiç de fena fikir değil. Çünkü yaz gelmedi henüz. Rüzgârlardan korunmak için en azından hırkalara ihtiyacımız var.

Aşağıya son moda yarasa kollu hırka modellerinden görseller ekliyoruz. Seçimlerinizi yaparken sizlere yardımcı olacağını ümit ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ