Vücut Tipine Göre Damatlık Seçimi

Vücut Tipine Göre Damatlık Seçimi

Vücut Tipine Göre Damatlık Seçimi

Kıyafet seçerken vücut yapınıza dikkat etmeniz ve size yakışanı seçmeniz önem taşır. Kendinize yakışanı seçer ve vücudunuzda kötü duran bir şeyi giymek istemezsiniz. Bu durum damatlık seçerken de aynı şekilde geçerlidir. Düğününüz sizin hayatınızda önem taşıyan önemli günlerin başında gelir. Bu günde daha mutlu ve daha heyecanlı olursunuz. Eşinizin yanında daha iyi görünmek istersiniz. İşte o yüzden vücut tipine göre damatlık seçimi büyük bir önem taşımaktadır ve dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelmektedir. Son zamanlarda erkeklerin bayanlardan fazla bir şekilde dış görünüşlerine dikkat etmesi ve özen göstermesi ise bu konuyu sizin için daha da önemli kılmaktadır. Eğer kalın bir vücuda sahipseniz ve fazlalıklarınız mevcutsa bunları saklama ve daha iyi gösterme yoluna gitmelisiniz. Eğer vücut ölçüleriniz oranlıysa ve fitseniz dar kesim takım elbiseleri tercih etmelisiniz.

Kendini Bilmek

                Birçok seçenek arasından kendimize yakışanı bulmak ve vücut tipine göre damatlık seçimi yapmak zor bir konudur. Seçeneklerden beğendiklerinizi deneyerek sizde daha iyi duranları seçmeli ve diğerlerini elemelisiniz. Kendinizi biliyor ve vücudunuzla barışıksanız bu konu sizi çok da fazla sıkıntıya sokmayacaktır.

Gelin ve Damat Uyumu

                Damatlık seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise damatlığınızın gelinin gelinliği ve aksesuarlarıyla uyum içinde olması ve birbirini tamamlamasıdır. Sizin eşinizle birbirinizi tamamladığınız gibi damatlığınızın gelinliği tamamlaması ve vücut tipine göre damatlık seçimi yapmanız oldukça önem taşımaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ