Uzun Yüze Makyaj

Uzun Yüze Makyaj

Uzun Yüze Makyaj

Birçok yüz şekli ve yapısı mevcuttur. Bunlardan biri de uzun yüz şekline sahip olan kimselerdir. Uzun yüze makyaj nasıl yapılır ve yapılması gerekir bunları merak edenler için bu yazımız.

Uzun yüze makyaj aslında yapılması o kadarda zor olmayan fakat bazı teknikleri olan bir makyaj çeşididir. Sizde bunları uygulayarak yüzünüzün uzunluğunu alarak makyajınızı en güzel ve doğru şekillerde tamamlayabilirsiniz. Uzun yüze sahip olanların genelde alın kısmı ve çene kısmı yüzüne ve diğer insanlara göre daha uzun olan insanlardır. Bunun için yapılacak makyaj ise o bölgelerin kapatılması ya da diğer bölgelerin aydınlatılması ile yapılır.

Uzun yüze makyaj nasıl yapılır inceleyelim.

Sizde yüzünüzün uzun olduğunu düşünüyor ve bu konudan şikayet ediyorsanız aslında bunun bir sorun olmadığını ya da seksi ve güzel makyaja mani olmayacağınız biliniz.

  • Bu işlem için yüzünüzü temizleyiniz ve makyaja hazırlayınız.
  • Makyaj bazınızı uygulayınız. Eşit miktarda. C
  • Cilt tonunuza en uygun fondöteni seçip yüzünüze eşit miktarda uygulayınız.
  • Transparan bir pudra yüzünüze uygulayınız.
  • Simdi işlemi anlatıyorum. Bu işlem için cildinizden sürdüğünüz fondöten ve pudradan daha koyu tonda bir pudrayı allınıza ve çenenize eşit miktarda uygulayınız. Bu o bölgelerin daha küçük gözükmesine ve uzunluğunun kaybedilmesine neden olacaktır. Sizde kendi eviniz de bu uygulamayı deneyerek yüzünüzü makyaj için daha uygun hale getirebilirsiniz.

Uzun Yüze Makyaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ