Uzun Mont Modelleri

Uzun Mont Modelleri

Uzun Mont Modelleri

Uzun mont modelleri, uzun tasarımlar kış aylarının soğuk geçmesiyle birlikte bayanların ve erkeklerin kısacası 7 den 70 e herkesin tercih ettiği mont modelleridir. Uzun montlar diz altında modellerinde vardır. Veya ayak bileğine kadar da inebilir. Uzun montlar da yeni sezon da pek çok çeşit model bulunmaktadır.  Örneğin kaşe uzun mont modelleri önceki yıllar olmak üzere bu yılında değişmeyen tek modası olmaktadır. Bu tasarımların ince dokuma tarzıyla çok daha kibar ve zarif görünümlü uzun mont çeşitleri üretilmektedir.

Uzun mont modelleri, bazı model çeşitleri yakadan başlamak üzere dört tane, beş tane ve 6 tane düğme ile bel hizasına düğmeli olmaktadır. Ancak bazı mont modelleri en alta kadar düğmeli de olabilmektedir. Yeni sezon da yeni tasarımlar bulunmaktadır.  Moda tasarımcılarımız belden oturtmalı belden altı bol mont modelleri hem çok spor hem de çok sevimli durmaktadır.

Kış aylarının kilit parçalarından biri olan uzun mont, dolgulu yapısıyla yağmurlu, soğuk ve dondurucu havalara karşı çok iyi bir kalkan oluşturmaktadır. Aynı zamanda üzerinizde duruşu ile sizin şıklığınızı tamamlamaktadır. Ayrıca bir çok yenilikler ile marjinal olmaya devam etmektedir. Altın rengi fermuarlarıyla görenlerin gözünü dolduran ve hayran bırakan bir tarzıyla hem gece kombinlerinde hem de günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Bu modellerde siyah renk en çok tercih edilenler arasındadır fakat kırmızı, yeşil,bej ve saks  mavisi, renk tonajlarıda çok ilgi görmektedir.

Uzun Mont Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ