Türbanlı Gelinlik Modelleri

Türbanlı Gelinlik Modelleri

Türbanlı Gelinlik Modelleri

Türbanlı gelinlik modelleri özellikle tesettür giyinen ve hiçbir yerinde bir açıklık olmasını istemeyen bayanların tercih ettikleri özel tasarım gelinlikler olmaktadırlar. Türbanlı gelinliklerde dikkat çekici olan noktaların başında gelen nokta tabi ki de türban olacaktır. Son dönemlerde türbanlarda ciddi modern ve şık işlemler ve özel tasarımlar kullanılmaya başlanmıştır. Hatta artık gelinlik satılırken türbanın tüm aksesuarları ve detayları da beraberinde verilmektedir.

Türbanlı gelinlik modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında tabi ki çok kabarık eteklere sahip olan prenses modeller yer almaktadır ve bu modellerde çok sık olarak dantel detayları kullanılmaktadır. Bu sayede de gelinlerin hem çok sade bir güzelliğe kavuşmaları sağlanmış olunmaktadır hem de çok romantik bir gelin havası katılmaktadır. Sonuç olarak dantel romantik bir kumaş özelliğine sahiptir ve gelinliklerde de çok hoş bir hava oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra romantik olmak yerine daha ışıltılı olmak ve herkesin dikkatlerini daha çok çekmek isteyenler için ise bol taşlarla ve incilerle işlenen modellerde çok şık ve hoş bir görünüm oluşturabilecektir.

Türbanlı gelinlik modelleri içerisinde seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken türban ve duvağınızın gelinliğiniz ile bir bütün olması olacaktır. Sonuç olarak ne kadar gelinliğiniz güzel olursa olsun eğer aksesuarlarla bu güzellik taçlandırılmazsa çiğ kalabilir gelinliğiniz ve istediğiniz kadar iyi bir sonuç alamayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ