Tuğba Abiye Modelleri

Tuğba Abiye Modelleri

Tuğba Abiye Modelleri

Tuğba abiye modelleri ile tesettürlü bayanlarında özel günlerinde ve davetlerinde şık ve zarif algılanmalarına yardımcı olabilecek özel tasarım abiyelerin üretilmesini sağlayan bir firmadır. Tesettürlü olan bayanların özel günlerinde çok kısa süre öncesine kadar şık abiyeler bulmaları çok zordu ve ya diktirmek zorunda kalınıyordu ya da açık modellere kollar ceketler dikiliyordu. Ama artık çok fazla tesettür kıyafet üreten firmalar vardır ve tasarım ürünleri ile tesettürlü bayanlarında şık ve zarif olmalarının önünü açmışlardır.

Tuğba abiye modelleri içerisinde bu sezonun vazgeçilmezlerinden olacak olan balık modeller yer almakta olup; bayanların tesettürlü görünümlerine de ters düşmeyecek şekillerde tasarlanmışlardır. Özellikle balık modellerinde kalça ve göğüs kısımlarının çok çıkmasını istemeyen bayanlara özel olarak üretilen ceket etek görünümünde olan ve altın sarı ile sarı ya da pembe ile sarı kombin renkler kullanılan tasarımlar dikkat çekici olacak gibi görünüyor. Tuğba&Venn abiye modellerinde daha çok sadelik ön planda tutulmakta olunup; şık ve zarif görünümlerin yanı sıra tesettürlü görünümün elde edilmesi mümkün olunabilecektir.

Tuğba abiye modelleri özellikle ikili olan pantolonlu ve tunikli olan modeller dikkat çekecektir. Bel bölgelerinde dikkat çeken kurdelelerde dikkat çekici olabileceği gibi özel bir hava da katabilecektir. Özellikle ikili takımlarında sadelik ve zarafetin ön planda tutulması çok hoş ve zarif bayanların elde edilmesine imkân sağlayabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Deniz Erdoğan dedi ki:

    Merhabalar Sırtı acık şifon lacivert pullu elbiseyi cok beğendım fıyatı ne kadar kargoyla alabbiliyormuyuz.İnternet siteniz yok mu
    05323160021

BİR YORUM YAZ