Triko Ceket Modelleri

Triko Ceket Modelleri

Triko Ceket Modelleri

Triko ceket modelleri özellikle kış aylarında tercih edilen ve hem bayanlar için hem de erkekler için günlük şıklığın ve rahatlığın yakalanmasına imkân sunarlar. Triko ceketler kişiler tarafında elde örülebileceği gibi makine imalatı olarak da üretilmektedir ve çok değişik ve özel şekillerde triko ceketler bulmakta mümkün olabilecektir. Kadınlarda açık tonlarda ya da koyu tonlarda her renkte olabildiği gibi erkeklerde her tonda ve modelde olabilecektir.

Triko ceket modelleri kadınlar için tıpkı kumaş ceket gibi yapılabildiği gibi daha asimetrik kesimlerde, daha salaş modellerde, daha farklı tasarımlarda da üretilmektedir. Kadınların modellerinde özellikle salaş ceket modellerinde büyük cepler, asimetrik gelen uçlar ve büyük düğmeler dikkat çekerken. Kumaşlardan üretilen ceketler gibi spor ceketler tasarlanırken ise; dar kesim, küçük cepler ve amblemlere çok sık rastlanılmaktadır. Erkek triko ceketlerde ise; daha çok dar kesimler ön plandadır ve büyük düğmeler ile kendini gösteren modeller dikkat çekmektedir. Farklı iki renk ya da 3 renkten kombinasyon yapılmış ürünlerde mevcuttur. Ve son dönemlerde çok tercih edilmektedir. Erkeklerde özellikle tercih edilen gri- siyah uyumu olmaktadır.

Triko ceket modelleri çok fazla alternatif modele sahiptir. Sonuç olarak birçok örme modeli mevcuttur ve bu örme modelleri ile oluşturulabilecek birçok farklı model oluşabilecektir. Kısacası her zevk ve renge uygun triko kazak satın alınabileceği gibi ördürülebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ