Tığ İşi Örgü Yelek Modelleri

Tığ İşi Örgü Yelek Modelleri

Tığ İşi Örgü Yelek Modelleri

Yelek denildiği zaman akla sadece kışın üzerimize giydiğimiz bizi soğuktan koruyan, içimizi ısıtan, yün iplikle ve bir çift şişle örülen giyim demek değildir. Yelekler her mevsim, her an giyilmesi önerilen bir giyim türüdür. Şişleri bir kenara bırakıp, tığ işi örgü yelek modelleri hakkında konuşalım. Evet, tığla örülen yelekler yaz ya da bahar mevsiminin en şık giyimlerindendir. Örülmesi çok zaman almayan aynı zamanda en güzel görünümü veren ve her tür kıyafetin üzerine rahatlıkla düşünmeden giyebileceğiniz bir kıyafettir.

Tığ İle Yelek Bir Başka

                Yetenekli annelerimiz bizi şaşırmaya ve mutlu etmeye devam ediyor genç kızlarımızın üzerinden çıkarmadığı bu yelekler günden güne daha değişik modellerle göz doldurmaya devam ediyor. Renkli ya da sade, desenli ya da desensiz, kapüşonlu ya da kapüşonsuz olan bu yeleklerde yeni tarzlar yaratılmaya ve kullananların beğenisini çekmeye devam ediyor.

Görüntü Kurtaran Yelekler

                Havaların ısınması ile anneler en çok kız bebeklerini düşünmektedir. Onlara birbirinden güzel, örülmesi kolay anlatımı kolay fakat görüntüsü muhteşem olan örgü yelek modelleri annelerin ellerinden düşmüyor. Sokakta ya da pazarda neresi olursa olsun bir anne tığ işi örgü yelek modellerini gördüğü zaman örneğini hafızasına kazır ya da resmini çekerek iplik ve tığ ile örmeye başlar. Her şeyin el emeği daha değerli olur ya bu nedenle anne eli değmiş olan bir kıyafetin yerini hiçbir olmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ