Straplez Elbise Modelleri

Straplez Elbise Modelleri

Straplez Elbise Modelleri

Straplez elbise modelleri içerisinde uzun ya da kısa olabilecek birçok farklı kesim ve kup bulunmaktadır. Straplez nedir ilk olarak bu konudan bahsedecek olursak; kol ya da askısı olmayan ve göğsü sıkıca kavrayan elbise modelleri denebilecektir. Straplez elbiseler her bedende olan insanın giyebileceği elbiseler arasındadır ama iyi bir göğüs kupu seçilmez ise çok rüküş bir görünüm elde edilebileceği gibi kullanışsız da olabilecektir. Bu sebeple de straplez elbise seçimlerinizde üzerinize oturmasına ve rahat hareket edebilmenizi sağlamalıdır.

Straplez elbise modelleri içerisinde göğüs kupunda taş kullanılan özel tasarımlar dikkat çekici olabilecektir. Taşlı modellerde göğüs kısmınız daha ağır olacağı için özellikle tam oturmayan modellerde bayanların sıkıntı yaşamalarına ve elbisenin sürekli aşağıya kayması sorununa neden olabilecektir. Bu sebeple de çok sık olarak tercih edilen bu taş detaylı elbiselerde kup olarak bir beden küçük modeller tercih edilmektedir. Eğer elbisenizin göğüs kupu büyük olursa oluşabilecek bir diğer sorun ise; görüntü olarak boş bir görünüm oluşması olabilecektir. Bu da hoş ve zarif bir görünümden ziyade daha çirkin bir görünümün oluşmasına neden olabilecektir.

Straplez elbise modelleri sadece büyük olduğunda değil ayrıca da kilo sorunu olan bayanlarda da dar kupun tercih edilmesi ile göğüsten taşma şekilde kötü görüntülerin oluşması da mümkün olabilecektir. Ama doğru model ve kup tercih edildiğinde bayanların çok şık ve zarif algılanmaları mümkün olabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ