Spor Şapka Modelleri

Spor Şapka Modelleri

Spor Şapka Modelleri

Kıyafetlerimiz çoğu zaman tek başına günü kurtarmaya yetmez. Onu destekleyecek birkaç aksesuara ihtiyaç duyar. Özellikle yaz aylarında da spor şapkalar imdada yetişmektedir. Siz de yazın yaklaşmasını fırsat bilerek küçük bir araştırma ile birlikte çok şık spor şapka modelleri bulabilirsiniz.

Spor Şapka Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle yaz aylarında güneşten korumak gibi ciddi bir görev üstlenen şapkalar, bu yıl da oldukça moda. Ancak şapkanın saçınızı zedelemesi, saç şeklinizi bozması, baş derisini terleterek sıkıcı ve bunaltıcı hale gelmesi gibi pek çok sebeple bu şık ve işlevsel kullanılabilen aksesuarı çoğumuz yeteri kadar kullanamamaktayız. Ancak birkaç işinize yarayacak tüyo ile uygun bir şapka bulmak mümkündür. Bunlardan biri kumaşın sentetik oranın düşük olması ve hava geçirgen bir kumaş olmasıdır. Hava geçirmeyen bir şapka, başınızı çok fazla terletecek vesaç diplerinize ısı ve nemden dolayı zarar verecektir. Bu özellikle spor şapkada çok dikkat etmeniz gereken şeylerden biridir. Bir diğeri ise görüntüsünü çok sevseniz bile dar bir şapka almamanızdır. Kısa sürede rahatınızı kaçıran bu şapkalar bir süre sonra baş ve şakaklarınızda ağrıya yol açacaktır. Ayrıca saçlarınız da çok fazla zedelenecektir.

Yaz Kapıda, Acele Edin

Yaz aylarına gerçekten az bir zaman kalmış durumda. O yüzden elinizi çabuk tutup tarzınıza uygun spor şapka modellerine en yakın zamanda bakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ