Slazenger Ayakkabı Modelleri

Slazenger Ayakkabı Modelleri

Slazenger Ayakkabı Modelleri

Slazenger ayakkabı ilk olarak üretimine 1973 yılında başlamıştır. Bu ayakkabının hayatımızda ilkleri vardır. Örneğin ilk poliüretan tabanlı ayakkabı üretimi sağlanmıştır. Poliüretan taban derken ayakkabının tabanı dayanıklı esnek ve sünger bir yapıya sahip bir maddedir. Slazenger ayakkabı modellerine bir göz attığımız zaman spor ayakkabı üretiminde liderliği kimseye bırakmıyor ve adını tüm Türkiye’ye duyurmuş bir marka haline geldi. Sadece Türkiye anlaşma sağlanmasını yanında bunun dışında 21 ülke ile anlaşma yapılması sağlandı. Slazenger ayakkabı 1999 yılında adidas ile anlaştı ve adidasın Türkiye’ye ortak olması sağlandı.

Spor Ayakkabı Denilince Akla O gelir

                Slezenger ayakkabı spor ayakkabı üretiminde ilkleri yaratmaya devam ediyor. Ürün kataloğunu incelediğiniz zaman birbirinden güzel spor ayakkabıları ile karşı karşıya kalacaksınız. Spor ayakkabılarda belirli renkler üzerinde durulmamış her renk her tarz spor ayakkabı üretimini gerçekleştirmiştir. Sevilen bir marka olmasını ayakkabının ayağa verdiği rahatlıktan da ileri geldiğini söyleyebiliriz. Kadınlar için birbirinde güzel renkli ve ortapedik ayakkabılar üretilmiştir. Tasarımcılar en güzel slazenger ayakkabı modelleri üretmek için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.  Kataloğa baktığımız zaman çocuklar da unutulmamış. En şık ayakkabılar artık çocuklarınızın ayağında olacak. Ayrıca bu ayakkabıların uzun ömürlü olması beğenisini daha da artıyor.

Siz De Mutlaka Deneyin

Bu zamana kadar bir Slezenger ayakkabı denemediyseniz mutlaka denemelisiniz. Bu ayakkabı üreticileri size her türlü güveni veriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ