Siyah Makyaj Modelleri

Siyah Makyaj Modelleri

Siyah Makyaj Modelleri

Son dönemlerde özellikle gençler arasında en çok tercih edilen hatta bir grup gencin özellikle yaptığı bir makyaj modeli olan siyah makyaj modelleri dediğimiz gibi çok tercih edilen ve gençler arasında büyük merak uyandıran bir makyaj çeşididir.

Siyah makyaj modelleri isminin anıldığı siyah ve tonlarının kullanıldığı biraz asi biraz da seksi olan makyaj türüdür. Yapılan makyaj gözlere ve genelde dudaklara uygulanan ruj ile yapılmaktadır. Tabi ki işe giderken ya da okula giderken kullanılmayacak olan bu makyaj gün için de kullanıma da o kadar açık değildir. Bazı özel gecelerde ve ya bu makyaj grubunu benimsemiş gençler arasında çok tercih edilen kabul görülmüş makyajdır. Gözlere makyaj için siyah ve koyu renklerde çekilen kalemler daha da siyah farlar ve onların üstüne uzun uzun çekilen eyerlineler gözlerin daha belirgin ve ortaya çıkmasını sağlıyor.

Dudaklara ise aynı koyu renklerin ve özellikle kullanılan siyahların kullanıldığı dudaklar yapan tarafından belki hoş bulunabilir ama bence çoğu kişi tarafından da hoş bulunmayan bir uygulama oluyor. Siyah ruj pek alışkın olmadığımız için mi bilinmez ama pek sevilmiyor gençler hariç süren pek olmuyor. Bu makyaj için genel olarak ten beyaz tonlarında ya da bej tonlarında açık tonlu fondötenler seçilip uygulanılıyor. Siyah makyaj modelleri pek tercih edilmese de nasıl yapılır nedir bilmekten zarar çıkmaz.

Siyah Makyaj Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ