Şık Pantolon Modelleri

Şık Pantolon Modelleri

Şık Pantolon Modelleri

 

Eşofmanın rahatlığı ile pantolonun şıklığının bir araya gelmesinden oluşmakta olan bu yeni versiyon hem yaratıcı ofis ortamına hem de sonu gelmemekte olan bir hafta sonu brunch’ına aynı kolaylık ile hızlı bir şekilde adapte olabiliyor. Ve gelin bunu kabul edelim ki:

Bel bölümünüzü hiç bir şekilde riske atmayan ve de karnınızı içinize çekmenizi neredeyse hiç gerektirmeyen pantolonlara kim karşı koyabilirki?

Bu görünümü ofise uygun olan bir hale getirmek için ise ipek, kaşmir ya da deri benzeri oldukça şık duran kumaşlardan olan modelleri yönelin. Ve de kesinlikle en şık olan topuklularınızı unutmayın!

 

Bu modellerin salaşlıklarına blazer, bol gömlek ya da üzerinize oturmakta olan kaşmir bir kazak benzeri  çok daha sert hatlı bir parça ile karşılık vermelisiniz.

Pantolon modellerinin arasından ise kesinlikle bilek kısmı lastikli olanları ve göz yormayan renkleri tercih edin. Ekstra volümü dengeler iken yaratmış olduğu döküm ile de sizi oldukça ince uzun bir şekilde gösterir. Şık pantolon modelleri arasından kendinize en uygun renklerde olanı ünlü markalar arasında uygun fiyatlar ile seçebilir , yeni sezon şık pantolon modeller iile sizde çok güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pantolonları giyerken mutlaka en güzel şekilde kombinleyin ki sizi oldukça güzel bir görünüme kavuşturabilsin.

Aşağıya son moda pantolon modellerinden örnekler sunduk. Seçimlerinize ışık tutmasını temenni ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ