Şık Bluzlar

Şık Bluzlar

Şık Bluzlar

Hem kadınların hem de erkeklerin dolaplarında en fazla yer ayırdığı kıyafetler arasında yer alan bluzlar hem renk hem de model olarak oldukça farklı tasarımları sizlere sunuyor. Bu modeller arasında hemen hemen her tarza uygun bluz bulmak oldukça kolay.

Kadınlar da erkekler de hoş bir görünüm oluşturmak için şık bluzları tercih ederler. Bu bluzlar arasında kadınlar için de erkekler için farklı model ve desenlerde bluzlar bulunuyor. Kadınların tercih ettiği şık bluzlar oldukça fazla çeşitliliğe sahip. Klasik ve şık görünmek isteyen kadınlar ipek ve şifon bluzları tercih etmektedirler. Özel günlerde ise abiye bluzlarda onlar için oldukça fazla ürün tasarımı bulunmaktadır. Özellikle abiye kıyafetlerde gösterişinden taviz vermeyen kadınlar için taşlı ve süslü modeller yer almaktadır. Elbette günlük spor kullanımlar için de farklı modeller kadınlar için sunulmaktadır. Bu şık bluzlar arasında ise kadınların tercihi kot pantolon, etek veya şortlarla oldukça hoş bir görünüm oluşturan sade ve renkli bluzlardan yana olmaktadır.

Erkeklerin tercih ettikleri şık bluzlar ise genellikle sade olan modellerden yana olmaktadır. Bu sade bluzlar hem kot pantolonlarla hem de kumaş pantolonlarla oldukça hoş bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle sade bluzların için giyilen kareli gömlekler erkeklerde oldukça moda. Şık ve spor görünmeyi seven beyler genellikle bu kombini kullanmaktadır. Onun haricinde sade bluzlar ceket kombinleri ile kullanıldığında oldukça havalı bir görünüm oluşturmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ