Şifon gömlek modelleri 2018

Şifon gömlek modelleri 2018

Şifon gömlek modelleri

Bahar aylarının vazgeçilmez parçaları şifon gömlek modeller dokusu oldukça ince kumaştan yapılmış farklı model ve renklere sahip olabilen oldukça şık bir gömleklerden birisidir. Fakat bu şifon gömleklerin kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır ki şık ve gösterişli görünmek için bunlar bilinmelidir. Yoksa şifon gömlek modelin yanlış kullanımı özensiz ve dağınık bir görünüme sebep olur. Bu gömlekler duruşu ve tarzı bakımından daha çok klasiktirler.

Gösterişli ve iddialı tarzı şifon gömleğin gündelik kullanımdan ziyade genellikle özel günlerde kullanılması daha uygundur. Fakat yine de bazı kombinlerde ufak birkaç hile bu şifon gömleğin daha dinamik ve spor bir tarzını ortaya çıkarabilir. Herşeyden önceşifon gömlek modelleri eğer ki resmi bir iş gün veya iş toplantısında giyilecekse özellikle beyaz şifon dokular kullanılmalıdır. Ya da kırık beyaz ve krem tonları gibi sade amamat renklerin kullanımı daha uygundur. Dilerseniz parıltılı gümüş renkte takı ve aksesuarlarla kullanabilirsiniz.

Böylesi bir gömlek bu günler için siyah gibi koyu renklerde kalem etek gibi parçalarla bütünleştirilebilir. Aksesuar olarak ise giyilecek topuklu bir ayakkabı da şifon gömleğin iddiasını yansıtır. Bu gömlek iç göstereceğinden gömleğin içine gömlek renginde veya bir açık tonda straplez bluz tavsiye edilir.Giyilebilecek bir jean ve babet kombini oldukça genç ve enerjik bir görüntü sağlar.Ek olarak şifon gömleklerde saçların at kuyruğu veya topuz yapılması uygundur. Böylelikle gömlek detayı ön plana çıkabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ