Seksi Makyaj Nasıl Yapılır

Seksi Makyaj Nasıl Yapılır

Seksi Makyaj Nasıl Yapılır

Makyaj sadece güzelleşmek kusurları kapatmak için yapılan bir uygulama değildir. Günümüzde artık kadınlar seksi makyaj nasıl yapılır sorusunun cevaplarını arayıp makyajı sadece güzelleşmek değil görünümlerine seksilik bakışlarına anlamlar katmak için de yapıyorlar.

Seksi makyaj nasıl yapılır cevabın içerisindeki kelime de gizlidir. Amaç seksi gözükmek ise direk akla gelen siyah buğulu ve dumanlı bakışlar ya da alev gibi kırmızı dudaklar.

Seksi makyaj nasıl yapılır;

*seksi makyaj yapmak için öncelikle sadece makyajın yeterli olmayacağınız hatta makyajın en son iş olması gerektiğini belirtelim yani öncelikle bu makyajı yapmadan önce giyeceğiniz kıyafeti seçiniz makyajınızı da ona göre yapınız kıyafetsiz bir makyajın pek anlamı olmayacaktır.

* eğer göz renginiz siyah ya da yeşil veyahut ela ise siyah buğulu yapacağınız göz makyajı ve onu tamamlayıcı olan kırmızı renkte ve tonlarındaki rujlar sizin seksi olmanızı sağlayacaktır.

* ya da göz renginiz kahverengi ya da balköpüğü renginde ve tonunda saçlara sahipseniz size de zıt renklerde uygulayacağınız gölgeli renklerdeki göz makyajı ve onu tamamlayıcı olan kırmızı ya da mor tonlarında yapacağınız makyajı allık ile tamamlayarak seksi makyaj yapmış olursunuz.

*seksilik de en çok kullanılan renklerden ama pek bilinmeyen mor ve gri tonlarını da kullanarak istediğiniz seksi makyaj modellerini istediğiniz şekillerde kendi zevkinize uygun olarak deneme yanılma ile kendiniz yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ