Sarışınlar Nasıl Makyaj Yapmalı

Sarışınlar Nasıl Makyaj Yapmalı

Sarışınlar Nasıl Makyaj Yapmalı

Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı sorusuna cevap vermeden önce sarışınların cilt yapısının çok beyaz ya da bej bir yapıya sahip olduğunu söyleyelim. Ayrıca yaz aylarında güneşin çıkması ile saçlarla beraber ortaya çıkan çillerde makyaj için derin bir soru işaretidir. Bu nedenle bu konuya dikkat edilmesi gerekir.

Sarışınlar nasıl makyaj nasıl yapmalı aslında her sarışının merak ettiği bir konudur. Bizde sizler için bu konuyu inceledik. Sizlerle bunu paylaşalım.

Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı biraz inceleyelim;

*gözlerinizin daha anlamlı bakışlara sahip olması için yeşil, gri, mavi ya da fındık kabuğu tonlarındaki kahverengiler size çok yakışacaktır.

*fondöteninizi açık bej gibi olması gerekir ya da ten renginize yakışacak tonlar teninizle birebir örtüşmesi gerekir.

* allık makyajınızın son dokunuşları olacaktır. Allık tonlarını da pudra pembesi ya da pembe bej olan top allıklar hoş duracaktır.

*Ruj için size en çok yakışacak renkler doğal pembe ya da frambuaz tonlarındaki kırmızı renkler ruj tercihiniz için en güzel seçiminiz olacaktır.

* far için de füme pembe mavi gri karışımının tonları, eflatun renkleri ya da pembeler sizin için en iyi seçim olacaktır.

Sizin koyu renkli fondötenlerden ve de koyu tonlardaki pudralardan mutlaka uzak durmalısınız. Ayrıca mavi gözlü iseniz de mavi kalem ve far gibi göz makyajından uzak durmanız gerekmektedir.

Sarışınlar Nasıl Makyaj Yapmalı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ