RENKLİ GELİN AYAKKABISI MODELLERİ

RENKLİ GELİN AYAKKABISI MODELLERİ

KIRMIZI RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Kırmızı duygusal anlamda mutluluğu, kararlılığı ve azmi çağrıştırır. Aynı zamanda aşkın ve tutkunun da temsilcisidir. Aşkı ve tutkuyu gelin ayakkabınızda tercih ederek hayatınız boyunca bu duyguları yaşamak için kırmızı renkli ayakkabınız ile evliliğe adımlarınızı atabilirsiniz. Fiyonk model ise çoktan 2018 renkli gelin ayakkabısı modelleri arasındaki yerini almıştır.

 

PEMBE RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Pembe rengi saflığın aşkın ve hayallerin rengidir. Bu yönüyle de gelin ayakkabılarında sıkça kullanılan bir renk olarak dikkat çeker. Kendisini prenses gibi hissetmek isteyen gelinler için 2018 renkli gelin ayakkabısı modelleri arasında yer alan pembe renkli gelin ayakkabısı modelleri en doğru tercih olacaktır.

MAVİ RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Dinlendirici etkisi olan mavi renk, özgürlüğü, huzuru ve sonsuzluğu simgeler. Eğer bu duyguları düğününüzde yaşamak istiyorsanız mavi renkli gelin ayakkabıları tam size göre.

MOR RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Lüksü, zenginli, lüks ve ihtişamı temsil eden mor rengini düğün kombininizde kullanarak bu duyguları düğününüzde yaşayabilirsiniz.

NİL YEŞİLİ RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
2018 renkli gelin ayakkabısı modelleri arasında sıra dışı yere sahip olan nil renkli gelin ayakkabıları ile soft ve romantik bir görünüme kavuşacak, hayalinizdeki vintage düğünü gerçekleştirebileceksiniz.

YEŞİL RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Düğününüzde doğayı ayakkabınıza yansıtmak istiyorsanız, iç açan ve güveni simgeleyen yeşil renkli gelin ayakkabıları tercih ederek bu duyguları yaşayabilirsiniz.

TURUNCU RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Dışa dönük ve enerjik bir yapıya sahipseniz, 2018 renkli gelin ayakkabı modelleri arasında turuncu renkli modelleri tercih ederek bu kimliğinizi yansıtabilirsiniz.

SARI RENKLİ GELİN AYAKKABI MODELLERİ
Neşenin ve canlılığın rengi sarıyı gelin ayakkabınızda tercih ederek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ