Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

Hiç renkli gelin ayakkabıları olur mu demeyin. Bir gün gelir bütün olmazlar olur. Hem zaten öyle bir kural yok ki.

Evet olur hem de çok tatlı olur. Artık devir değişti düğünlerde illa beyaz ve cenazelerde kara kara giyinecek devri kapandı. Düğünlerinde renkli gelin ayakkabıları seçecek olan gelin adaylar tabi ki sadece ayakkabılarını renkli seçmiyor yani kafalarına göre ben mor ayakkabı giymek istiyorum diyerek mor ayakkabı giymiyorlar. Bunun için düğün mekanının renklerine konseptine uygun olarak  yadagelin çiçeklerine yada gelin arabasının rengine yada nikah masasının rengine göre bu renkli gelin ayakkabılarını tercih ediyorlar.

2018 yılında birçok renkli ayakkabı görüyoruz hatta bu yaz düğünlerin çoğunda bu renkli ayakkabıları görmek mümkün hatta moda olmazsa şaşarım. Daha klasik model sevenler için de arkası dantelli ve topuklu ayakkabılar bulunmakta. Eğer düğün yerimiz kırlık bir alan ise seçeceğimiz ayakkabı babet tarzı topuksuz modeller olabilir yada boyumuz çok uzunsa yine babet seçebiliriz. Boyumuz çok kısa kısa renkli ve dolgu topuklu yada plartformayakkabılar sizin seçiminiz olmalıdır.

Ayakkabımızı seçerken sadece renkli ve güzel olmasının dışında neredeyse o gün bütün gün ayağımızda olacağı için konforumuza rahatımızı sağlayabilecek rahat halay çekebileceğimiz bir ayakkabı olmalıdır. Yani herkes oynarken biz kendi düğünümüzde ayaklarımız ağrıyor diye oturmak istemeyiz dimi. Bu yüzden önlemimizi önceden alalım.

Renkli Gelin Ayakkabıları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ