Pırlanta Fiyatları

Pırlanta Fiyatları

Pırlanta Fiyatları

Pırlanta takılar her kadının gözdesi durumunda. Bazı kadınlar bu takıları kolaylıkla alıp kullanabilirken bazıları için ise sadece hayal olmakla kalabiliyor. Her kadın pırlanta takılarla hem parmaklarını hem de boyunlarını donatmak ister. Fakat pırlanta fiyatları her bütçeye uymayabiliyor. Tek taş pırlanta fiyatları diğer pırlanta takılara nazaran biraz daha ideal olsalar da en ucuz pırlanta yüzüğün fiyatı yaklaşık olarak 1000 tl civarında. Tabi bu fiyatta boyut olarak oldukça küçük taşlara sahip yüzükler için söylenebilir.

Pırlanta fiyatları genel olarak bakıldığında epey cep yakar nitelikte. Tabi siz takılarınıza oldukça önem veren ve parasını pek önemsemeyenlerdenseniz bu sizin için pek de önemsenecek bir konu değil. Özellikle kadınların ışıltılarıyla göz kamaştıran takıları arasında yer alan pırlanta gerdanlıklar oldukça ilgi çekici. Dümdüz bir kıyafet kullanarak bu gösterişli takılarla beraber kombin yaptığınızda gecenin yıldızı olmaya adaysınız.

Pırlanta modelleri arasında zarif bileklik ve küpeler de bulunmakta.  Bu pırlanta fiyatları ise diğerlerinde de olduğu gibi işçiliğe ve kullanılan taşın büyüklüğüne göre değişim gösteriyor.

Evlilik teklifi yapmayı düşünen beylere tavsiyem alın bir tek taş pırlanta yüzük aman ne der kabul eder mi etmez mi diye düşünmeyin. Şansınız yüzde doksanın üzerinde olacaktır. Sevdiklerinizin yüzündeki ufacık bir tebessüm için parayı göz ardı ediyorsanız siz de hediye kutularını bu değerli aksesuarlarla doldurabilirsiniz.

Aşağıya son moda pırlantalardan bazı örnekler sunuyoruz. Seçimlerinize ışık tutmasını temenni ederiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ