Payetli Elbise Modelleri

Payetli Elbise Modelleri

Payetli Elbise Modelleri

Payetli elbise modelleri genel olarak abiye olarak giyilecek olan elbiselerde çok sık olarak tercih edilmesinin yanı sıra çok nadir de olsa gündelik kullanılacak elbiselerde de payet detaylara yer verilebilmektedir. Tabi ki bir abiyedeki gibi yoğun ve bütünde kullanım söz konusu olmayacaktır ama çok fazla görülmese de gündelik elbiselerde de görüldüğünü söylemek mümkün olabilecektir. Abiyelerde çok fazla tercih edilen ve giyilen elbisenin daha da ışıltılı olmasına yardımcı olan ve bayanlarının ışığını arttıran bir model olabilecektir.

Payetli elbise modelleri içerisinde kısa modeller olabileceği gibi uzun modellerde olabilecektir. Özellikle payet kullanılan bir elbise de etek ve üst kısım kısacası her yer payet ile kaplı ise normal kumaş kullanımından daha ağır olabileceği de bilinmelidir. Payetli elbiselerde birçok farklı renk seçeneği mevcut olmasına rağmen daha çok gold, gümüş, siyah çok fazla kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra payetli elbiselerde illaki her yer payet olacak diye bir durum da yoktur sadece göğüs kısmında payet kullanılan abiyelerde mevcuttur. Özellikle payetli elbiselerde son dönemlerde tercih edilen bikini bölgelerinde yoğun payet kullanımı ve diğer kısımlarda ise; daha çok transparan görüntüler dikkat çekici olabileceği gibi daha feminen bir görünüm oluşturulmasına da yardımcı olacaktır.

Payetli elbise modelleri bayanların çok fazla sevdiği ama iyi bir model tercih edilmezse şık görünmek yerine hem rüküş algısı oluşturabilecek hem de daha kötü bir fiziki görünüm elde edilmesine neden olabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ