Örgü Yelek Modelleri

Örgü Yelek Modelleri

Örgü Yelek Modelleri

                Kış aylarının âdeta vazgeçilmez giysisi onan yelekler son zamanlarda eklenen yeni modelleri ile yaz aylarındada insanların en çok talep ettiği ürünler arsında yerini almıştır. Bu yedek modellerinin arasından özelikle örgü yelek modelleri çok tutulmakta ve sorgulanmaktadır.Her rengini yapabileceğiniz, kız erkek ayrımı yapmadan en güzel örgü modellerimiz burada. Kışın bitmesine az kalmış olsa da annelerimiz hep sonrasını yani bir sonraki yılı düşünerek hareket eder. Erkekler genelde bu konuda biraz düşüncesizdir. Hazır almak varken, bu kadar çaba ne boşa diye saçma bir cümle kursalar da anneler bunu önemsemez ve örmeye devam eder

Hediyelik Olarak Yelek

Bebek ziyaretine giden hanımlarımız gittikleri yerde bebeğe kendi örgülerinden olan bebek yeleklerini hediye etmektedir. Bu en güzel hediyelerden biridir.  Baklava desenli, kalpli, çiçek desenli, ağaç desenli ve bir sürü model. Aynı zamanda kız bebeklerimiz içinde hem yelek hem elbise olarak kullanılan modellerimiz sizlerle.

Bende Örmek İstiyorum Diyenlere Tarif

Eğer sizde örgü yelek yapmak istiyorsanız ve bende örmek yapabilirim diyorsanız işte örgü yelek modelerinin tarifi. Beş numaralı şiş ile başta 3 ilmekle başlayıp, 1 sıra ters yaptıktan sonra 1ilmek örüp şişin üzerine ip dolayarak artırabilirsiniz, örgünün sürekli düz tarafına baştaki ilmeği örüp artırma yaparak 36 ajur olana kadar devam edin bu şekilde 5 parça örün. Ön parça ve kol için yeterli sayıda ajur yaptıktan sonra parçaları birleştirin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ