Örgü Ceket Modelleri

Örgü Ceket Modelleri

Örgü Ceket Modelleri

Örgü ceket modelleri özellikle kış aylarında çok fazla tercih edilirler fakat yaz aylarında da incecik örülen ceketlerle erkekler, kadınlar, çocuklar daha şık görünebilir. Kış aylarında daha kalın iplerden kalın örneklerle örülebilirler hatta içlerine astar konulabilir ve çok sert olmayan kış günlerinde sizleri soğuğa karşı koruyabilecektir. Bunun yanı sıra; yaz aylarında incecik iplerle ve delikli motiflerle çok daha şık ve zarif bir görünüme kavuşmanız mümkün olacaktır.

Örgü ceket modelleri ile kadınlar için birçok alternatif model mevcuttur. Bunun sebebi ise; örgü teknik modellerinin çok fazla olması sayılabilecektir. Ayrıca çok fazla renk seçeneği de mevcuttur. Açık renkler ya da koyu renkler tamamen zevk meselesidir. Yaz aylarında file modelleri çok seçilirken kış aylarında ise daha uzun ceket modelleri tercih edilmektedir. Erkekler de ise genel olarak gri ve siyah renkleri ön planda olmakla beraber başka renkler de kullanılmaktadır. Örgü ceketlerde erkeklerde blazer ceket modelleri tercih edilmektedir ve daha çok vücuda yapışan ceketler örülmektedir. Örgü ceketler illaki elde örülmesi gerekmiyor makinelerde de elde örülmüş gibi imal edilebilecektir.

Örgü ceket modelleri satın almak istemeyenler ve el becerisi olan kişiler tarafından istenildiği model ve örneklerle örülme işlemi gerçekleştirilebilecektir. Bu sayede de hem şık bir ürün elde edilebilecektir hem de daha uygun fiyata elde edilmesi mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ