Örgü Bluz Modelleri

Örgü Bluz Modelleri

Örgü Bluz Modelleri

Kadınlar şık olmanın yanı sıra herkesten farklı olmayı da seveler. Bu sebeple değişik kıyafetlere yönelim gösterirler.

Kadınların en çok kullandıkları kıyafetler arasında yer alan bluzlarda da değişikliği seven kadınlar için oldukça farklı modeller de yer almaktadır. Bu modeller arasında uzun zamanlardan beri kadınların kullanmayı sevdikleri tasarımlar arasında yer alan örgü bluz modelleri hem şık hem de oldukça farklı görünümleri sizlere sunuyor.

Örgü bluz modelleri çok uzun zamanlardan beri el işi yapmayı seven kadınların kendileri için veya çocukları için oturup yaptıkları kıyafetler arasında yer alıyor. Bu modeller son zamanlarda tekrar moda olmaya başladı. Özellikle yaz aylarında da tercih edilen örgü bluz modelleri ince askılı atlet, şort, sandalet ve geniş şapkalarla birlikte kullanıldığında hem şık hem de oldukça havalı bir görünüm sağlamaktadır.

Örgü bluz modelleri yazın da kışın da rahatlıkla kullanılabilirler. Kış aylarında boğazlı kazakların üzerine giyilen örgü bluzlar, yaz aylarında ise ince askılı veya straplez bluzların üzerine giyilerek oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır.  Bu bluzlarda dikkat edilmesi gereken husus ise eğer açık renk örgü bluz kullanıyorsanız içine giyeceğiniz atlet veya kazak koyu renk, eğer koyu renk örgü bluz giyiyorsanız da bu durumun tam tersi olmasıdır. Böylelikle örgü bluzların modelleri ve renkleri daha belirgin olur. Bu bluzlar rahat ve şık giyinmeyi seven bayanların tercihleri arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ