Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Kış gelince hepimizin en çok düşündüğü şeylerden biridir kıyafetler.  Bizler her türlü soğuktan korunuruz fakat bebekler, sizin el emekleriniz ile sıcaklığı bulurlar. Kış bu kadar sert geçtikçe anneler bebeklerine, anneanneler torunlarına yelek örnekleri aramaya başladılar bile. Artık herkes bebek yelekleri ile tanışacak bilmeyenler ise örgü bebek yelek modellerine buradan ulaşacaklar

En Güzel Yelek

En basit ve göze hitap eden, herkesin örebileceği bebek yelek modeli burada bulunmaktadır. İşte bunlardan bir tanesi. Elinize iplik ve bir çift şiş alın ve size söylediklerimizi adım adım uygulayın. Bu anlatacağımız yelek üç parçadan oluşuyor. Yaklaşık olarak 30 ilmek roba kısmı bulunmakta ve aştı ilmek kadar da yaka kısmı örülecektir. Diğer boşta kalan ilmekler alt kısım yani etek bölümünü oluşturuyor. Etek kısmına geçişte her son altı ilmekten önce bir ilmek artım yapılıyor. Toplam beş artım yapıldıktan sonra sıradaki altı ilmeğin kesimi yapılır. Yaklaşık 84 ilmek ile başlama yapılır. Tüm sıra haroşa denilen örnek ile 4 diş olarak devam edilir. Sonra gelen 2 diş haroşa örümü yapılırken başta bulunan 30 ilmeğe el değmeden geri dönülür. Etek kısmı ise beş diş haraşo ve toplam iki sıra düz örülür.

Biz Hep Buradayız

Sizlerde etrafınızdan, çevrenizden, gazete ya da dergilerden örgü bebek yelek modelleri arıyorsanız ihtiyacınız olan tek şey burayı ziyaret etmektir. Her şey canınızdan değerli olan bebeğiniz için.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ