Miss Defne Gelinlik Modelleri

Miss Defne Gelinlik Modelleri

Miss Defne Gelinlik Modelleri

Miss Defne gelinlik modelleri içerisinde çok farklı ve özel kesim, tasarım ve aksesuar özelliklerine sahip olan çok şık modeller mevcuttur. Kabarık isteyen bayanlar için çok özel tasarımlara sahip kabarık modeller, sade isteyenler için hem sade hem de şık modeller ya da çok şaşalı olan modelleri isteyen bayanlar için ise; çok abartılı taşlı modeller dikkat çekici olabilecektir.

Miss Defne gelinlik modelleri içerisinde sade olan modellerde dikkat çekici olan dantel kullanımı mevcut ise başka bir detay kullanılmaması ya da inci, taş kullanımı olan bir gelinlikte başka bir aksesuarın kullanılmaması gibi durumlardan söz edilebilecektir. Kabarık gelinlik modellerinin içinde ise; özellikle prenses modeller çok fazla yer almaktadır. Prenses modeller bu sezon çok revaçta olacaktır ve Miss Defne de bu modayı devam ettirmektedir. Özellikle prenses modellerde çok sade olan modellerde bellerde kullanılan gümüş kemer görünümlü ve taşlarla süslenmiş tasarımlar çok şık ve hoş bir hava katmaktadır gelinliklere. Bunların yanı sıra gene kabarık gelinliklerinde sap sade olan gelinliği etek uçlarında kullanılan dantel detayları ile çok hoş bir görünüm elde edilebilmektedir. Bunların yanı sıra gelinliklerde kuyruk kullanımı da çok revaçta olan bir durum olmaktadır.

Miss Defne gelinlik modelleri içerisinde olan modellerde dikkat çekici dekolte detayları da yer alabilecektir. Bunun yanı sıra özel kesimler ve modellerde yer alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ