Mavi Abiye Modelleri

Mavi Abiye Modelleri

Mavi Abiye Modelleri

Mavi abiye modelleri her bayanın dolabında en az bir tane bulunan renklerdendir ve model olarak da birçok farklı şekilleri mevcut olabilmektedir. Özellikle güzel göründüğü düşünülen bir cilt rengi yoktur ama sarışınlara ve esmerlere çok yakıştığı düşünülmektedir. Şık olmayı ve şıklığın yanı sıra parıldamayı sevenler için özel olarak üretilen bir abiye rengi olduğunu söylememiz mümkündür. Çok farklı özelliklerde kumaşlardan mavi renklerde abiyelerin üretilmesi mümkündür. Ayrıca aksesuar bakımında da mavi abiyelerde sıklıkla mavi tonunun daha koyu tonunda olan boncuk kullanımı dikkat çekici olabilecektir. Koyu maviler kadar gümüş aksesuarlarda çok fazla tercih edilmekte ve zarif bir görüntünün oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Mavi abiye modelleri içerisinde uçuş uçuş bir görünüme sahip olan şifon kumaşlar kullanılabileceği gibi, kızların prenses gibi görünmeleri için tüllerle kabartılan özel modellerde kullanılabilecektir. Ya da kadifeden balık model çok zarif kıyafetlerde kullanılabilecektir. Kısacası aklınıza gelen her türlü modelin bu renk abiyelerde kullanılması mümkün olabilecektir. Mavi renklerin sade tercih edildiği modeller olduğu kadar deseni ya da farklı iki renkle kombin edilmiş modellerde dikkat çekici olabilecektir.

Mavi abiye modelleri ile bayanların şıklıkları göz kamaştıracaktır ve zarafetlerini yansıtabilecektirler. Mavi abiyelerin üzerlerine soğuk olan kış gecelerinde ya da serin olan yaz gecelerin beyaz renkte kürkler ya da şallar tercih etmeniz yerinde karar olabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ