Kürk Ceket Modelleri

Kürk Ceket Modelleri

Kürk Ceket Modelleri

Kürk ceket modelleri daha çok bayanlar tarafından kullanılan ve kış aylarında aşırı soğuklara karşı bayanları koruyan bir dış giyim olmaktadır. Kürk ceketlerde kısa modeller olduğu kadar uzun modellerde mevcut olabilmektedir. Kürk ceketlerde tamamı kür olan modeller olduğu gibi bazı kısımların da kürk olan modellerde mevcuttur. Bazı kısımlarında kürk olan modeller erkekler tarafından da fazlaca kullanılabilmektedir.

Kürk ceket modelleri içerisinde daha çok siyah renkler tercih edilse de kırmızlar, yeşillerde mevcut olabilecektir. Kısacası istekler doğrultusunda istenen renklerde üretim yapılabilecektir. Fakat daha çok siyah renkler kullanımı daha da yoğun olabilecektir. Gençler daha çok kısa modeller tercih ederler fakat uzun modelleri de çok şık ve ağır bir görünüm oluşmasına imkân sağlayabilecektir. Kısa ceket modelleri özellikle karlı havalarda bayanların sıcacık olmasına ve soğuktan etkilenmemesine yardımcı olabilecek ürünlerdir. Uzun modelleri de genel olarak kış aylarında orta yaş bayanlar tarafından tercih edilebilecektir. Kısa modellerde kemer detayları en dikkat çekici aksesuar olabilecektir. İki ya da üç renkten oluşan desenli kürk modellerde olabilecektir.

Kürk ceket modelleri erkekler de ise bir deri ya da herhangi bir montta iç kısımlarda kullanılabileceği gibi yaka kısımlarında aksesuar niyetine de kullanılabilecektir. Erkekler de kürk ceket kullanımı çok çok az olmaktadır. Kürk ceketlerinde bir sıkıntı mevcuttur biraz daha kalın bir görünüm oluşmasına neden olabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ