Koton Pantolon Modelleri

Koton Pantolon Modelleri

Koton Pantolon Modelleri

 

Türkiye de takip etmeyi en sevdiğim markalardan bir tanesi ise KOTON. Günlük kıyafetlerde bulunan çeşitliliğinin yanı sıra, çalışan kadınlar için de hiç bir şekilde çaba göstermeden şıklık sağlayacak olan kıyafetleri rahat bir şekilde koton markası ile bulunabiliyor. Tabii son seneler içerisinde koton pantolon modelleri ve de gece kıyafetleri içe öne çıkar bir durumda. Ayrıca son çıkan trendleri de bütçeyi neredeyse hiç sarsmadan Koton’dan almakta mümkün olabiliyor çoğu zaman. İşte bu nedenlerden ötürü her sene Koton’nun koleksiyonunu merak ile bekliyorum diyebiliriz.

 

2018/15 sezonu içerisinde koleksiyonda aslında 60’lar- 70’ler ve de 90’lardan çok çeşitli esintiler ve feminen parçalarda görmek oldukça mümkün. Bohem tarzı yansıtmakta olan saç bantları, değişik şapkalar, etnik olan desenler, farklı püsküller, ponpon çeşitleri ve de deriler. Tabii ki bir de önümüzde sezon içerisinde ayağımızdan çıkartmayı neredeyse hiç istemeyeceğimiz kovboy ile asker botları.

 

Koleksiyona şöyle bir baktığınızda ise koton pantolon modellerine hakim renklerin genel olarak gri, mavi, haki, sarı, toprak rengi ve karamel olduğunu rahat bir şekilde görüyoruz. Gözü hiç yormayan, genel olarak dinlendirici ve çok sakin olan renkler.

 

Bence Koton markası, bu sezon içerisinde de almayı oldukça isteyeceğimiz, hatta giydikten sonra da hiç çıkartmak istemeyeceğimiz, çok rahat, çok şık ve son trend parçalar ile karşımıza çıkmış gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ