Kot Yelek Modelleri

Kot Yelek Modelleri

Kot Yelek Modelleri

Günümüzde son olarak genelde bayanların üzerinde gördüğümüz bu parça oldukça şık tasarlamış ve oldukça modern bir parçadır. Kot kumaşının her türlü rengiyle üretilmiş olan yelekler sayesinde kaliteli bir giyim uyumu yakalayacaksınız. Kot yelek modelleri belinizin üstünde kolları olmayan ve önü çoğunlukla düğmelerle kapatılabilen bir giyim parçasıdır. Kullanımı basit ve kolaydır. Kot yelekleri yine kotla kullanmak belki size abartı gelebilir ama farklı renklerde olamadıkları sürece şık bile olabilirler.

Cinsiyeti Olmayan Bir Ürün

                Öyle bir giyim parçasıdır ki kot yelek modelleri herkes için uygundur. Yani bay/bayan fark etmeksizin kullanılabilir. Yaz günlerinde altına renkli atletler ve renkli veya tek renk tişörtlerle kullanmayı tercih eden bayanlar oldukça modayı takip ediyorlar demektir. Bedenleri saran bir genişlikte aldıkları yelekle şık görünmeyi ve şık kalmayı başarıyorlar. Açık renkli olan yelekler esmer tenli insanlarda daha modern duracağı gibi koyu renkli kot yeleklerde açık tenli inşalarda daha dikkat çekici duracaktır.

Erkekler İçin Tarz

                Baylar son dönemlerde daha da bir ayrıcalıkla yaklaşır oldular giyime. Saatlerinden, ayakkabılarına, ayakkabılarından kemerlerine kadar bir kombin sağlamaya çalışıyorlar artık. Hatta bununla da kalmayıp moda da neyin trend olduğunu da biliyorlar. Dolayısıyla kot yeleklerin revaçta olduğu göz önüne alınırsa onlarında aşağıda vereceğimiz linke bakarak birkaç katkı sağlayabilirler kendilerine. Kot yeleklerin kullanımıyla yazları fark atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ