Kot gömlek modelleri 2018

Kot gömlek modelleri 2018

Kot gömlek modelleri

 

Neredeyse her kadının dolabında bulunan ve sevilerek giyilen kot gömlekler bilhassa son yıllarda çoğu kadının kurtarıcısı oldu. Bu yazımızda açık ve koyu tonlarda bir sürü çeşidi olan ve çoğunlukla kıyafetlerinizle uyum yakalayan kot gömleklerin nasıl giyileceğini konuşacağız.

 

Son yıllarda oldukça moda olduğunu gördüğümüz kot gömlek modelleri kot pantolonlarla kombinlenebilmektedir. “Denim on denim” olarak da isimlendirilen bu modayı takip etmeniz tarzınız açısından oldukça önemli. Pantolon ve gömleğinizin ikisinin de kot olacağınız düşünerek birini daha koyu renkte giyerseniz ahengi sağlamış olursunuz.

Deri pantolonların ne ile tamamlanacağı genelikle kadınların aklını karıştırır. ‘Ben bu deriyi neyle giymeliyim’ gibi soruların bir diğer yanıtı da kot gömleklerdir. Deri pantolon ile kot gömlek modellerini kesinlikle denemelisiniz. Deri pantolonunuzu topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Kot gömlekler doğru seçimi yaparsanız eteklerle de hoş bir görüntü verebilir. Özellikle renkli etekleri kot gömlekle tercih edebilirsiniz. Salaş eteklerinizin altına dolgu topuk ayakkabıları seçebilirsiniz.

Kot gömlekler için bir diğer seçim ise renkli pantolonlardır. Kot gömleğin altına herhangi bir renkte pantolonunuzu giyerek kendinize hem spor hem de şık bir hava katabilirsiniz. Gideceğiniz yere göre topuklu ayakkabı veya spor ayakkabıyla kombine edebilirsiniz.

Giyilmesi zor kıyafetlerden bir diğeri olan beyaz pantolonlar da kot gömlek modelleri ile gayet güzel ikililer oluşturabilir. Kot gömlek ve beyaz pantolon son derece güzel bir ikilidir. Beyaz pantolonlarla genellikle topuklu veya topuklu-sandalet tarzı ayakkabıları tercih etmeniz gerekir.

Yaz aylarında ise cıvıl cıvıl renklerde mini şortların üstüne kot gömlekler şık bir hava yaratmaktadır.

Salaş bir hava yaratmak için kot gömlek düğmelerinizi açık bırakıp içinize de bol ve rahat tişörtler giymelisiniz. Bu kombinin üzerine sarkan kolyelerden tercih ederek havanıza hava katabilirsiniz. Altına sandalet makul olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ