Korse Modelleri

Korse Modelleri

Korse Modelleri

Korse modelleri bayanların hayatının özellikle de zayıf görünmek istedikleri ve özel kıyafetler giyecekleri günlerde kurtarıcısı olacaktır. Korse seçimleri tamamen kusurlu olan bölge ya da bölgelere göre yapılmalıdır ve en doğru beden tercih edilmelidir. Sonuç olarak dar olan bir korse seçerseniz içinde nefes alamaz hatta içine giremezsiniz ya da kendi bedeninizden büyük olan bir korse tercih ederseniz de sizi sıkıştırmayacağı için inceltme işlevini de göremeyecektir. Kısacası doğru bir korse seçimi ilk etapta en önemlisi olacaktır.

Korse modelleri içerisinde sadece bel bölgesini saran modeller mevcuttur ve bu modelleri genel olarak bel ya da karın bölgesinden şikâyeti olan kişilerin kullanması yerinde olacaktır. Ama hem bel bölgenizde hem de basenlerinizde sorun olduğunu düşünüyorsanız o durumda kesinlikle külot şeklinde olan ve göğüs altına kadar olan modelleri tercih etmeniz gerekecektir. Askılı olan modelleri tercih ederseniz daha iyi olur kayma gibi durumların oluşma ihtimalini sıfıra indirir ve sizin da daha rahat hareket etmenize imkân sağlar. Bunların yanı sıra pantolon giyeceksiniz ama baldır kalınlığınızdan ve görünümünden rahatsızsınız bu durumda ise kesin olarak dize kadar olan korseleri tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Korse modelleri tercihlerinizi yaparken kesin olarak kusurlu bölgelerinizi düşünerek karar vermelisiniz ama ek olarak ne giyeceğinize göre de seçimlerinizi yapmanız yerinde olacaktır. Sonuç olarak mini elbise giyecek bir kişi uzun paçalı korse giyemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ