Kızıl Saça Makyaj

Kızıl Saça Makyaj

                         Kızıl Saça Makyaj

Bazen yapacağımız makyajı saç rengimiz belirler. Saç nasıl makyajı belirler bakacak olursak saç renginize yakışan belirli renkler vardır bu renklerle yapacağınız makyaj sizin daha hoş gözükmenizi sağlayacaktır. Ayrıca saç renginiz ve göz renginizle beraber uyumlu bir makyaj yaparak en iyi sonuçları elde etmiş olursunuz. Kızıl saça makyaj en çok konuşulan renk olan kızılın makyajı oluyor.

Kızıl saça makyaj yapmak oldukça kolaydır ve bunu örnekleri ile da resimlerde görmeniz oldukça rahat yapabileceğinizin kanıtıdır.

Kızıl saça makyaj nasıl yapılır.

*kızıl saça sahip olanlar genel olarak beyaz tenli hanımlar oluyor bu nedenle bu makyajı yaparken göz renginiz de oldukça önemlidir. Saç renginiz kızıl göz renginiz de mavi ise siz yine kızıl ve toprak tonlarında far ile ve o renklerde ruj ile makyajınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Türkiye de bunun örneğini en çok gördüğümüz kişi Candan Erçetin oluyor onun yaptığı makyajı da örnek alabilirsiniz.

* göz renginiz yeşil ve cilt tonunuz da esmer ise kızıl saçlara sahip iseniz siz siyah ve yeşil tonlarında far uygulayarak dudaklarınıza da dudak rengi çok patlamayan renkler sürerek kızıl saçınızla en güzel uyumu sağlamış olursunuz.

* kızıl saçlılara yine toprak renkleri ya da koyu kahverengi tonları göz makyajı genel olarak yakışmaktadır. Sizde deneyerek kendi renginizi bulabilirsiniz.

Kızıl Saça Makyaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ