Kışlık Bluz Modelleri

Kışlık Bluz Modelleri

Kışlık Bluz Modelleri

Kadınlar da erkekler de hem yazın hem de kışın görünümlerine dikkat ederler. Özellikle kışın her ne kadar üzerlerinde mont olsa da kıyafet tercihleri her zaman iddialı olur. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanmayı en çok sevdikleri kıyafetler arasında yer alan bluzlar kış aylarında da oldukça fazla rağbet görmektedir.

Kışlık bluz modelleri arasında erkeklerin en çok kullandıkları bluz modelleri uzun boğazlı bluzlar olmaktadır. Bu buzlar ceketlerin içlerinde de normal kullanımlarda da oldukça havalı bir görünüm oluşturmaktadır. Bisiklet yaka bluzlar da erkekler tarafından oldukça fazla rağbet gören parçalar arasında yer alıyor. Özellikle kışın soğuğundan kendini korumak isterken şıklığından taviz vermeyen erkekler bu tarz kışlık bluz modellerini içlerine gömlek giyerek kombin yapmaktadırlar. Bu kombinler doğru yapıldığı taktirde hem klasik hem de spor giyim için oldukça elverişli bir şekilde kullanılabilirler.

Kışlık bluz modelleri arasında kadınlar için de hem renk hem de model olarak oldukça fazla sayıda tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarımlar arasında en çok tercih edilen ise boğazlı bluzlar olmaktadır. Özellikle kış aylarının soğuğundan pek fazla etkilenmek istemeyen bayanlar boğazlı bluzları tercih etmektedirler. Bu bluzlar ister ceketlerle isterseniz normla kullanımlarla oldukça hoş ve zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Elbette ki sadece boğazlı bluzlar değil yakası açık ve işlemeli bluzlar da kadınlar tarafından oldukça fazla rağbet gören kıyafetler arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ