Kışlık Abiye Modelleri

Kışlık Abiye Modelleri

Kışlık Abiye Modelleri

Kışlık abiye modelleri içerisinde çok farklı kesimlerde ve özel tasarımlara sahip modeller dikkat çekici olabilecektir. Özellikle seçilen daha kalın kumaşlar olduğu için daha kibar bir görünüm oluşmasına imkân sağlanabilmesi için daha güzel kesimler ve modeller dikkat çekici olabilecektir. Sonuç olarak kışın soğuk havasına karşı etkili olacak olan kadife kumaşlar olacaktır. Kadife kumaşlar içerisinde çok zarif ve şık bir görünüm elde edilmesi için kesinlikle renk ve model olarak dikkatli seçilmelidir. Özellikle kilo sorunu olan kişilerin daha dikkatli olmaları ve mümkün mertebe kadife kumaş tercihlerinde modellerin daha zarif görünmelerine imkân verecektir.

Kışlık abiye modelleri seçimlerinde karşımıza daha çok daha düz ve çok kabarık olmayan modeller çıkmakta olup; dekolte olarak yırtmaçlar ve asimetrik göğüs kupları ya da sırt dekolteleri dikkat çekici olabilecektir. Sonuç olarak şık olmak için kumaş iyi seçilmeli ve fiziğinizi kötü göstermeyecek modellerden bir model ile kesimi ve dikimi yapılmalıdır. Çünkü kıyafetiniz eğer iyi bir kesme ve kumaşla yapılmazsa kesinlikle sonuç kötü olabilecektir. Şık olmayı istediğiniz bir davette rüküşler arasında yer almanız mümkün olabilecektir.

Kışlık abiye modelleri içerisinde çok zarif ve Osmanlı desenleri ile süslü modellerde bu sezonda geçen sezonlarda olduğu gibi revaçtaydı ve gerçekten giyen kişilerin daha zarif ve asil bir havaya kavuşmalarına yardımcı olabildi. Şık olmak moda olanı üzerinize alıp giymek değil size yakışanı seçip giymekle olabilecektir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ