Kısa Mont Modelleri

Kısa Mont Modelleri

Kısa Mont Modelleri

kısa mont modelleri, kış aylarının tekrardan gelmesiyle soğuk havalar da başlamış bulunmaktadır. Ve sizin içinizi ısıtacak ve sizleri yağmurdan koruyacak ayrıca kardan, hastalıktan koruyan kısa mont modelleri dış giyimin en önemli parçası haline gelmektedir. Önceki yıllarda sadece koyu renkler tercih ettiğimiz montlar da artık diğer aksesuarlar gibi bu tasarımlarda da karşımıza farklı renk tonajları ve desenleriyle çıkmış bulunmaktadır.  Tarzınızın bir nevi tamamlayıcısı olan bu model  çeşitleride  aynı kıyafetler gibi aklımızı başımızdan almaktadır. Ve yeni sezonda moda tasarımcılarımız bir çok yenilikler yapmış bulunmaktadır. Şişme mont modelleri, deri mont modelleri, spor mont modelleri gibi birçok yeni tasarımlar sizlere sunulmuş bulunmaktadır.

Kısa mont modelleri bu yılın en trend ve tercih edilen genç giyim örnekleri arasında bulunmaktadırlar. Ayrıca özellikle yeni modellerimiz kot pantolonlar ile çok uyumlu olarak sizin tarzınıza ve şıklığınıza katkı da bulunmak için vitrinlerdeki yerini almış bulunmaktadır. Uzun mont modelimi veya kısa mont modeli arasında kalırsanız kısa mont çeşitlerini öneririm çünkü yeni sezon da kısa mont modelleri modadır ve sizi iyi bir stil sahibi yapacaktır.

Yeni sezonda moda tasarımcılarımız mont çeşitlerinde turbo sıcaklık, su geçirmeme özelliği ve termal yansıtıcı gibi size has özellikler bulundurmaktadır. Bayanlarımız genellikle mavi rengi tercih edeler ancak diğer renklerde tercih edilmektedir. Kırmızı, siyah, bej gibi renklerde bu sezonda çok modadır.

Kısa Mont Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ