Kısa Etek Modelleri

Kısa Etek Modelleri

Kısa Etek Modelleri

Bu yıl kısa etekler oldukça trend. Riskli etek gurubundan olan kısa etek modelleri, herkesin giyebileceği etekler değildir. Bu etekler ile şık olayım derken rüküş olabilirsiniz. Şimdi bu yılın kısa eteklerine bir göz atalım.

Mini Kalem Etek

Vücudu sımsıkı saran mini kalem etek, dişiliği ön plana çıkaran bir model. Kendine güvenen kadınlar bu modeli, klasik gömlek ile kullanabilir.

Lazerli Mini etek

Lazer kesim ile şıklaştıran bu etek, oldukça göz alıcı bir model. Lazer kesimli mini eteği klasik kesim gömlek ile kombinleyebilirsiniz.

Pileli Kısa Etek

Pile şıklığını mini etekle birleştiren pileli kısa etek, hem rahat hem de şık bir parça. İster klasik bir stil oluşturun ister spor. Size istediğiniz kombin yapma kolaylığı sunan bu eteğe bir şans verebilirsiniz.

Kısa Kot etek

Oldukça spor bir model olan kısa kot etek, sizi feminen göstermenin yanında, güçlü bir stil çizmenizi sağlayabilir.

Düşük Bel Kısa etek

Kullanışlı etekler gurubuna giren, düşük bel kısa etek ile uzun salaş bir hırkayı kombinleyebilirsiniz.

Kısa A Pile Etek

A pile modası bu yıl oldukça trend. Kısa A pile etek ile bu modayı yansıtacağınız gibi, rahatlığıca yaşayacağınız kesin.

Dar Kesim Kısa Etek

Vücudu kavrayan dar kesim kısa etek ile dikkat çekici bir stil oluşturabilirsiniz. Bu eteği klasik gömlek ve ceket ile kombinleyip, topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ