Kırmızı gömlek modelleri

Kırmızı gömlek modelleri

Kırmızı gömlek modelleri

Capcanlı bir renk olan kırmızı anlamı itibariyle dinamizm ve gençliği temsil eder. Bu rengin kullanıldığı kıyafetler kişiye genç bir görünüm kazandırdığı kadar oldukça şık da görüntü verir. Bilhassa kırmızı renkte gömlekler dikkat çekici ve gösterişlidir.

Fakat kırmızı gömleklerin eşleştirilmesinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Bunlar kırmızı gömleğin doğru parçalarla kombin edilebilmesi için gerekli küçük noktalardır. Bir trend olan kırmızı gömlek modeller hem özel gecelerin ve iş toplantılarının şık bir parçası olduğu kadar günlük yaşamda da kullanılabilen bir stildirBu kırmızı gömlek modeller iş günlerinde veya özel gecelerde kalem etek veya siyah kumaş pantolonlarla bir araya getirilebilir. Fakat kırmızı gömlek rengi gereği oldukça canlı bir hava yarattığı için tek kullanılması daha uygundur. Yoksa çok göz yorucu ve özensiz bir görüntü yaratabilir.

Bundan ötürü kırmızı gömleğin kombinlendiği parçalarda daha ziyade sade ve mat renkler kullanılmalıdır. Bej- krem gibi sade renkteki kalem etekler kırmızı gömlekle oldukça hoş duracaktır. Ayrıca kırmızı gömlek özgüven dolu bir renk olduğu için başka bir özgüven simgesi olan uzun topuklu ayakkabıları kırmızı renk gömleklerle kullanmak bayanlar için artı puandır.Bu arada bu gömleklerin jeanlerle de uyumu çok hoştur. İspanyol kesimde jeanler ile oldukça spor bir görünüm yaratacak olan kırmızı gömleklerin altına spor tarz ayakkabılar giyilmelidir. Bu jean rengi özellikle lacivert tonlarında olması daha genç bir görüntü verir. Aksesuar olarak ise kırmızı gömlekte kullanılacak olan çanta rengininde krem gibi sade renklerde olması renklerin birbirine karışmamasını sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ