Kırmızı Elbiseye Uygulanan Makyaj

Kırmızı Elbiseye Uygulanan Makyaj

              Kırmızı Elbiseye Uygulanan Makyaj

Makyaj kişinin göz rengine, giydiği elbiseye, göz büyüklüğüne, cilt tipine ya da yüz yapısına göre tabi ki değişim gösterir. Sizin de akşam için gideceğiniz bir davet varsa bu davete giderken giyeceğiniz elbise kırmızı renklere sahip ise kırmızı elbiseye uygulanan makyaj yapımını bilmeniz gerekmektedir.

Kırmızı elbiseye uygulanan makyaj nasıl olması gerekir biraz inceleyecek olursak şunları da eklemek isteriz ki bu tabi ki kesin sonuçlar değil tahmini değerlerdir bu sizin elbisenizin uzunluğuna ya da kırmızının hangi tonu olduğuna veya giydiğiniz elbisenin modeline göre de değişmektedir.

Kırmızı elbiseye uygulanan makyaj nasıl olmalıdır;

* kırmızı elbiseniz varsa saç renginiz de siyah ya da sar ise siz yeşil gözlü iseniz gözlerinize kahve tonlarında makyaj dudaklarınıza ise kışkırtıcı kırmızılar uygulamanız doğru tercihtir.

* göz renginiz ela ise yine kahverengini kullanınız yine aynı şekilde kırmızı dudakları makyajınızı tamamlayacak elbisenizle uyum sağlayacaktır.

* eğer elbise modeliniz straplez ise yüzünüze uygulayacağınız makyaj en önemlisidir. Fondöten seçiminiz çok doğru olması gereklidir. Boyun ve göğüs dekolteniz sizi ele verecektir. Bu nedenle makyajınızı uygularken cilt tonunuzla mutlaka uyumlu olması gerekecektir. Gözlerinize siyah ve gri karışımı uygulayabilirsiniz. Dudaklarınıza da kırmızı tonları ile elbisenizle bütünlük yakalayacaksınız.

* sizde kendiniz en iyi deneyimi yaşamak için bu saydıklarımızı deneyerek uygulayabilir kendi sonuçlarınızı kendiniz çıkarabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ