Kilo Almak için Diyet listeleri

Kilo Almak için Diyet listeleri

Kilo Almak için Diyet listeleri

Çoğumuz kilo vermek için uğraşıp dururken bazılarımız da kilo almak için emek harcıyor ve bunun için kilo almak için diyet listeleri vardır. Nasıl ki kilo vermek için diyet listeleri bulunuyor ise aynı şekilde kilo almak için diyet  de birçok kilo almak için çırpınan kişiler tarafından bol protein ve sebze meyve ağırlıklı beslenmeliyiz.

Kilo almak için diyet listeleri nelerdir bakalım.

* Kilo almak da vermek kadar Zor ve emek zaman isteyen bir istir. Bu nedenle siz de daha dolgun bir görünüm için sabır göstermelisiniz. Vücudumuza aldığımız her besinin yararlı olduğunu bilmeli buna göre beslenmeliyiz. Bolca et tüketmeli ve bol protein ağırlıklı beslenmeliyiz.

* Sabahları uyandığımızda mutlaka güne kahvaltı ile başlamalı ve kahvaltımızda mutlaka 1 yumurta haşlanmış olarak tabi ki bir bardak süt, kuru kayısı, kuru üzüm, yaban mersini, bal, pekmez, tereyağı, zeytin ve peynir mutlaka olmalı ve tüketilmeli Ekmek ise 3-4 dilimi geçmemelidir.

* Öğle yemeği için bir tabak sebze, bir tabak et ve yanında mutlaka yoğurt ya da ayran tüketilmelidir. Ekmek tüketimine dikkat etmeliyiz.

* Akşam bol meyve ve yoğurt yemeniz uygundur.

* aldığımız ve alacağımız kalorilerin mutlaka vücudumuz için yararlı olmasına ve vücudumuzda bir yağ tabakası oluşmamasına özen göstermeli buna göre yemeli ve içmeliyiz.

Kilo Almak için Diyet listeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ