Keten Pardesü Modelleri

Keten Pardesü Modelleri

Keten Pardesü Modelleri

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımız için tasarlanmakta ve üretilmekte olan pardesü modelleri dediğimizde aklımıza illa ki standart kumaş türleri gelmesine gerek yoktur. Bu modeller arasında çok farklı kumaş türlerine yer verilebilmektedir. Bunlar arasında keten pardesü modelleri sizlerin en büyük destekçininiz olabilir. Eğer ki sizlerde ipeksi ya da normal kumaş türlerinden sıkıldıysanız, keten pardesü modelleri ile kendinize bir değişiklik kazandırabilirsiniz.

Pardesü Seçimi

Pardesü seçimi yaparken bazı konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Böylelikle daha rahat bir giyim gerçekleştirmekle birlikte şıklığın göstergesi bile olabilirsiniz. Bu konuda elbette ki beden ölçüleri sizlerin vücudunuza uygun olmalıdır. Bununla birlikte ten renginize uygun olan bir pardesü modeli seçebilirsiniz.  Bir başka olarak detaylar bu konuda oldukça önemli bir yere sahiptir. Peki detaylar arasında ne gibi özellikler bulunuyor biliyor musunuz?

Detaylar Nasıldır?

Sizler keten pardesü modelleri seçimi yaparken, detaylara önem vermelisiniz. Bu detaylar arasında, yaka detayları, kol detayları ve sırt detayları sizlere yardımcı olabilir. Mesela sırt detaylarında farklı modellerde, işlemeler, ya da fiyonklar destekçiniz olabilir. Kollarında bulunan taşlı işlemeler ve şeritler size canlılık kazandırabilir. Bununla birlikte ön kısımda bulunan fermuar ya da düğme detayları pardesünüze farklı bir hava katabilir.

Sizlerde ekte verilen keten pardesü modelleri arasından kendinize en uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle karar verme süreciniz hızlanabilir ve seçim yapmanız daha kolay bir hale gelebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ